ActualitateVIDEO | Mihai Tatulici, la un an după ce îl lua la mișto pe Călin Georgescu: Ne așteaptă niște răzmerițe clasa întâi. Oamenii nu sunt proști și înțeleg că sunt bătaia de joc a politicienilor
Mihai Tatulici declară că „ne așteaptă niște răzmerițe“, deoarece „oamenii înțeleg că continuă să fie bătaie de joc“ a politicienilor. Declarațiile vin la un an după ce jurnalistul îl ironiza pe Călin Georgescu atunci când acesta îi spunea că e deja președintele României.











