ActualitateONG-urile pun mâna pe justiție: Declic și Funky Citizens sunt chemate de Ilie Bolojan să pună umărul la schimbarea legilor justiției
Declic și Funky Citizens își trimit oamenii în grupurile de lucru de la Guvern pentru modificarea legilor Justiției. ONG-urile sunt cele care au mobilizat oamenii în stradă în ultimele săptămâni, potrivit Gândul.











